İade & Değişim & İptal

İade

Satın aldığınız ürünü, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünler kullanılmamış ve paketi zarar görmemiş, tekrar satılabilir olmalıdır.

Üründen kaynaklanan (ürünün ayıplı olması) herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade edilen ürün inceleme sürecinden sonra, ürün kullanımından dolayı kusur yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenir.

Ürünleri ve faturasını, varsa tüm aksesuarları ile birlikte, faturanın arkasında bulunan iade formunu eksiksiz doldurduktan sonra SÜRAT KARGO ile tarafımıza gönderebilirsiniz.

Ücret iadesi talebi ile gönderilen kargolardan firmamıza gönderilirken ki kargo bedeli olan 9 TL düşülerek ücret iadesi yapılmaktadır.

Firmamız karşı ödemeli gönderimleri kabul etmemektedir. Ürününüzü Sürat Kargo ile magazagaziantep.com’un anlaşmalı fiyatı üzerinden gönderebilirsiniz.

İade ettiğiniz ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 1 hafta içerisinde ürün ücret iadesi yapılmaktadır.

Eğer ürünün faturası şirketiniz adına kesilmiş ise iade işlemi için şirketinizin düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, “Ürün Birim Fiyatı + KDV” şeklinde kesilmiş bir “İade Faturası” ile birlikte göndermeniz gerekir. Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri, “İade Faturası” kesilmediği takdirde tamamlanamaz.

Değişim

Sitemizde yer alan ürünlerde 14 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz. Değişimin gerçekleştirilebilmesi için ürünün değişim yapmak istediğiniz seçeneği (boy/beden/numara vb.) stoklarında bulunuyor veya temin edilebiliyor olması gerekmektedir. Ürünün ilgili seçeneği bulunmaması durumunda farklı bir ürün ile de değişimi gerçekleştirilebilmektedir.

Ürünün kullanılmamış/iade şartlarına uygun olarak değişime gönderilmiş olması gerekmektedir.

Ürünleri ve faturasını, varsa tüm aksesuarları ile birlikte, faturanın arkasında bulunan değişim formunu eksiksiz doldurduktan sonra SÜRAT KARGO ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Firmamız karşı ödemeli gönderimleri kabul etmemektedir. Ürününüzü Sürat Kargo ile magazagaziantep.com’un anlaşmalı fiyatı üzerinden gönderebilirsiniz. Siparişiniz ile ilgili değişimi sağlanan ürün tarafınıza ücretsiz olarak gönderilecektir. Ancak 2. veya daha fazla sayıdaki tekrar eden değişim talebinde kargo ücreti müşterimize aittir.

Sipariş İptali

Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. İptal ettirme işleminin hızlı bir şekilde gerçeklesmesi için lütfen iletişim kısmındaki telefon numaramızı kullanarak veya info@magazagaziantep.com adresine mail atarak bilgi verebilirsiniz. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir. Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti kesilerek iadesi yapılır.